Apple Smart Folio iPad Air

4.4 (137 anmeldelser)

Det stilfulde Apple Smart Folio til 11" iPad Air kombinerer beskyttelse med funktionalitet. Med sit tynde design tilbyder det fuldstændig beskyttelse af både forsiden og bagsiden. Smart Folio vækker automatisk din iPad, når du åbner den, og sender den på vågeblus ved lukning. Perfekt til daglig brug med forskellige synsvinkler til læsning, film eller FaceTime-opkald.

Apple Smart Folio iPad Air koster lige nu 578 kr. En stigning på 2,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 564 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 564 kr (11. juni 2026) og 587 kr (17. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 578 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple Smart Folio for iPad Air 11" M4 | M3 | M2 Charcoal Gray
578 kr
+ 39 kr fragt
Total: 617 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple Smart Beskyttelsescover Grå Apple 11-inch iPad Air
587 kr
Total: 587 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Smart Folio Ipad Air 10.9 tommer 4th Gen, Ipad Air 10.9 tommer 5th Gen, Ipad Air 11 tommer , Ipad Air 11 tommer Grå
624 kr
Total: 624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Apple Smart Folio 11" til iPad Air , koksgrå
638 kr
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Smart Folio Ipad Air 10.9 tommer 4th Gen, Ipad Air 10.9 tommer 5th Gen, Ipad Air 11 tommer , Ipad Air 11 tommer Grå
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple Smart Beskyttelsescover Grå Apple 11-inch iPad Air
749 kr
+ fri fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.2%

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Computercovers
brug: Tablet
farve: Charcoal Gray
størrelse: 11 tommer
type: Etui