Apple Smart Folio for iPad Pro 11-inch

Bedste pris
Stabil pris
555kr
1.219 krSPAR 54%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Apple Smart Folio giver din iPad Pro 11-inch en stilfuld beskyttelse i sort. Med automatisk vækning, når du åbner coveret, undgår du unødvendigt strømforbrug. De fleksible synsvinkler gør det nemt at læse, se film eller foretage FaceTime-opkald, mens din tablet forbliver beskyttet.

Apple Smart Folio for iPad Pro 11-inch koster lige nu 555 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 594 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 555 kr (11. juli 2026) og 594 kr (22. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 555 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple Smart Folio Beskyttelsescover til iPad Pro 11" Sort
555 kr
Total: 555 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple Smart Folio for iPad Pro 11" M5 | M4 Black
558 kr
+ 39 kr fragt
Total: 597 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Apple Smart Folio 11" til iPad Pro , sort
626 kr
Total: 626 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Smart Folio Ipad Pro 11 tommer , Ipad Pro 11 tommer Sort
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Smart Folio Ipad Pro 11 tommer , Ipad Pro 11 tommer Sort
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple Smart Folio For Ipad Pro
1.219 kr
+ fri fragt
Total: 1.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Computercovers