Apple Smart Folio for iPad Air 13-inch

Apple Smart Folio til iPad Air 13-inch tilbyder fuld beskyttelse med sit slanke og lette design. Det salviegrønne cover sikrer optimal vinkeljustering samt komplet skærm- og bagsidebeskyttelse. Passer perfekt til din iPad Air og giver den både stil og funktionalitet.

Apple Smart Folio for iPad Air 13-inch koster lige nu 786 kr. En stigning på 10,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 713 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 713 kr (06. maj 2026) og 786 kr (03. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 786 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple Smart Folio for iPad Air 13" M4 | M3 | M2 Sage
786 kr
+ 39 kr fragt
Total: 825 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple Smart Beskyttelsescover Grøn Apple 13-inch iPad Air
809 kr
Total: 809 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Apple Smart Folio 13" til iPad Air , salvie
858 kr
Total: 858 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Smart Folio Ipad Air 13 tommer , Ipad Air 13 tommer Grøn
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Smart Folio Ipad Air 13 tommer , Ipad Air 13 tommer Grøn
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple Smart Beskyttelsescover Grøn Apple 13-inch iPad Air
1.289 kr
+ fri fragt
Total: 1.289 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Computercovers