Apple Smart Folio for iPad Air 11-inch

Apple Smart Folio beskytter din iPad Air mod hverdagens stød og ridser med stil. Det slanke og lette design sikrer en perfekt pasform og optimal funktionalitet. Med flipomslaget i salviegrøn får du både elegance og praktiske funktioner som automatisk våge- og dvaletilstand.

Apple Smart Folio for iPad Air 11-inch koster lige nu 578 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 571 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 571 kr (09. juni 2026) og 611 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 578 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple Smart Folio for iPad Air 11" M4 | M3 | M2 Sage
578 kr
+ 39 kr fragt
Total: 617 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple Smart Beskyttelsescover Grøn Apple 10.9-inch iPad Air ¦ Apple 11-inch iPad Air
637 kr
Total: 637 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Apple Smart Folio 11" til iPad Air , salvie
704 kr
Total: 704 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Smart Folio Ipad Air 10.9 tommer 4th Gen, Ipad Air 10.9 tommer 5th Gen, Ipad Air 11 tommer , Ipad Air 11 tommer Grøn
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Smart Folio Ipad Air 10.9 tommer 4th Gen, Ipad Air 10.9 tommer 5th Gen, Ipad Air 11 tommer , Ipad Air 11 tommer Grøn
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple Smart Beskyttelsescover Grøn Apple 10.9-inch iPad Air ¦ Apple 11-inch iPad Air
839 kr
+ fri fragt
Total: 839 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.5%

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Computercovers