Apple Pencil Pro

4.8 (16 anmeldelser)

Apple Pencil Pro tilbyder præcision og kreativitet til din iPad. Med funktioner som gyroskop og Bluetooth kan du nemt skifte værktøjer og realisere dine idéer. Ideel til både notetagning og kreative projekter på iPad Pro og iPad Air.

Apple Pencil Pro koster lige nu 1.031 kr. En stigning på 0,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.028 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.028 kr (07. juli 2026) og 1.058 kr (04. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.031 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple Pencil Pro Hvid Aktiv skrivestift
1.031 kr
Total: 1.031 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple Pencil Pro Stylus Gyroskopisk
1.077 kr
+ fri fragt
Total: 1.077 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Apple Blyant Pro (2024)
1.199 kr
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Apple Pencil Pro (MX2D3)
1.214 kr
Total: 1.214 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Pencil Pro Hvid
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Pencil Pro Hvid
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple Pencil Pro Active stylus
2.259 kr
+ fri fragt
Total: 2.259 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.6%

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Styluspenne