Apple Magic Trackpad

Apple Magic Trackpad tilbyder en stilren og trådløs oplevelse med sin elegante hvide overflade. Udstyret med Multi-Touch-bevægelser og Force Touch-teknologi, giver den præcis kontrol til kreative opgaver og daglig brug. Trackpad'en er designet til at give en sømløs integration med din Mac, hvilket optimerer både produktivitet og komfort.

Apple Magic Trackpad koster lige nu 991 kr. En stigning på 4,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 946 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 946 kr (30. juni 2026) og 991 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 991 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple Magic Trackpad Hvid Trackpad
991 kr
Total: 991 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple Magic Trackpad White Multi-Touch Surface
1.087 kr
+ fri fragt
Total: 1.087 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Magic Trackpad (2024)
1.099 kr
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Magic Trackpad (2024)
1.099 kr
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple Magic Touch Pad Wired &
1.839 kr
+ fri fragt
Total: 1.839 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.2%

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Touchpads