Apple Magic Mouse

4.6 (4 anmeldelser)
Apple Magic Mouse
Bedste pris
Stabil pris
736kr
1.429 krSPAR 48%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Oplev den stilfulde og funktionelle Apple Magic Mouse i sort. Denne trådløse mus har en Multi-Touch-overflade, der gør det nemt at navigere mellem websites og dokumenter. Med Bluetooth-forbindelse og et genopladeligt batteri, der kan holde i en måned, er denne mus en pålidelig makker til din Mac.

Apple Magic Mouse koster lige nu 736 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 736 kr (16. april 2026) og 736 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 736 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple Magic Mouse Black Multi-Touch Surface Mus
736 kr
+ 39 kr fragt
Total: 775 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple Magic Mouse Trådløs Sort
764 kr
Total: 764 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Magic Mouse Usb‑c Bluetooth Mus
849 kr
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Magic Mouse Usb‑c Bluetooth Mus
849 kr
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Trådløs mus Apple Magic Mouse sort
1.349 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.418 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple Magic mouse Office
1.429 kr
+ fri fragt
Total: 1.429 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Mus og trackballs
farve: Black, Gray, Silver, White, White / Silver
forbindelse: Trådløs
funktioner: Bluetooth
type: Multitouch