Apple Magic Mouse

4.6 (4 anmeldelser)

Apple Magic Mouse er en stilfuld trådløs mus, der bringer enkelhed og funktionalitet sammen. Den er udstyret med en Multi-Touch-overflade, der gør navigationen let og intuitiv. Med Bluetooth-forbindelse og genopladeligt batteri kan du bruge den i op til en måned pr. opladning. Ideel til dem, der ønsker en elegant mus, der passer perfekt til deres Mac.

Apple Magic Mouse koster lige nu 555 kr. En stigning på 6,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 522 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 522 kr (09. juni 2026) og 594 kr (25. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 555 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple Magic Mouse White Multi-Touch Surface Mus
555 kr
+ 39 kr fragt
Total: 594 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple Magic Mouse Trådløs Hvid
556 kr
Total: 556 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Apple Magic Mouse Hvid
589 kr
Total: 589 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Green Heroes favicon
Green Heroes
Apple Magic Mouse Refurbished
599 kr
+ 50 kr fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-5 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Magic Mouse Usb‑c Bluetooth Mus
674 kr
Total: 674 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Magic Mouse Usb‑c Bluetooth Mus
674 kr
Total: 674 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Apple Magic Mouse USB-C stik Sølv/Hvid
695 kr
+ 49 kr fragt
Total: 744 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Trådløs mus Apple MXK53Z/A hvid, Bluetooth og USBC
1.049 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.118 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple Magic Mouse -White Multi
1.139 kr
+ fri fragt
Total: 1.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Apple Magic Mouse, Multi-touch Surface, Usb-c
1.194 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.233 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.6%

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Mus og trackballs
farve: Black, Gray, Silver, White, White / Silver
forbindelse: Trådløs
funktioner: Bluetooth
type: Multitouch