Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad

Bedste pris
Stabil pris
1.099kr
1.950 krSPAR 44%
hos Green Heroes
På lagerLaveste

Apple Magic Keyboard med Touch ID og numerisk tastatur tilbyder en elegant balance mellem funktionalitet og design. Med trådløs Bluetooth-forbindelse og USB-C kompatibilitet sikrer det en nem installation og pålidelig ydeevne. Det integrerede Touch ID giver brugeren enkel og sikker adgang til både enheder og online platforme.

Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad koster lige nu 1.099 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.099 kr (27. marts 2026) og 1.099 kr (27. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.099 kr hos Green Heroes.

Sammenlign priser

Bedste pris
Green Heroes favicon
Green Heroes
Apple Magic Keyboard med Touch ID og numerisk tastatur Refurbished
1.099 kr
+ 50 kr fragt
Total: 1.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-5 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad Tastatur Dansk
1.513 kr
+ fri fragt
Total: 1.513 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad Tastatur Trådløs Dansk
1.529 kr
Total: 1.529 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Magic Keyboard Touch Id Apple Silicon Numeriske Usb-c Kablet Og Trådløs Dansk
1.699 kr
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Magic Keyboard Touch Id Apple Silicon Numeriske Usb-c Kablet Og Trådløs Dansk
1.699 kr
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad Tastatur Trådløs Dansk
1.879 kr
+ fri fragt
Total: 1.879 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Apple Magic Keyboard med Touch ID og numerisk tastatur Dansk QWERTY
1.950 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tastaturer