Apple Magic Keyboard for iPad Pro 13-inch

Apple Magic Keyboard kombinerer stil og funktionalitet til din iPad Pro 13-inch. Med et svævende design giver det optimal synsvinkel og en komfortabel skriveoplevelse. Det medfølgende trackpad og bagbelyste taster gør det let at arbejde, uanset omgivelserne.

Apple Magic Keyboard for iPad Pro 13-inch koster lige nu 3.059 kr. En stigning på 1,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.026 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.026 kr (10. juni 2026) og 3.127 kr (14. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.059 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple Magic Keyboard til M4 iPad Pro 13" Hvid Dansk QWERTY
3.059 kr
Total: 3.059 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple Magic Keyboard for iPad Pro 13" M5 | M4 Danish White
3.127 kr
+ fri fragt
Total: 3.127 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Magic Keyboard Ipad Pro 13 tommer , Ipad Pro 13 tommer Dansk Hvid
3.249 kr
Total: 3.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Magic Keyboard Ipad Pro 13 tommer , Ipad Pro 13 tommer Dansk Hvid
3.249 kr
Total: 3.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple Magic Keyboard til M4 iPad Pro 13 Hvid Dansk QWERTY
3.599 kr
+ fri fragt
Total: 3.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.1%

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Håndholdte