Apple MacBook Air 15.3" M4 Midnight

4.9 (2 anmeldelser)
Apple MacBook Air 15.3" M4 Midnight
Bedste pris
Stabil pris
9.824kr
22.457 krSPAR 56%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Oplev kraften i Apple MacBook Air 15.3", der kombinerer stil og ydeevne med en M4 10-core chip. Den krystalklare Liquid Retina-skærm og det kompakte design i Midnight farve gør den ideel til både arbejde og fritid. Med 16GB RAM og 512GB SSD får du lynhurtig respons og masser af lagerplads, mens Wi-Fi 6E sikrer hurtig og stabil forbindelse.

Apple MacBook Air 15.3" M4 Midnight koster lige nu 9.824 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 10.624 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 9.824 kr (15. april 2026) og 10.624 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 9.824 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Macbook Air Midnat Apple M4 16gb 512gb 15.3 tommer
9.824 kr
Total: 9.824 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple MacBook Air 15.3" | M4 | 16GB | 512GB | Midnight
10.644 kr
+ fri fragt
Total: 10.644 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple MacBook Air 15.3" 2880 x 1864 16GB 512GB Apple M4 10-core macOS Sequoia 15.0
12.239 kr
Total: 12.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple MacBook Air 15.3 2880 x 1864 16GB 512GB Apple M4 10-core macOS Sequoia 15.0
12.569 kr
+ fri fragt
Total: 12.569 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Macbook Air Midnat Apple M4 16gb 512gb 15.3 tommer
12.786 kr
Total: 12.786 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Apple MacBook Air 15.3 16GB 512GB Apple M4 10-core Midnat
22.457 kr
+ fri fragt
Total: 22.457 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Bærbare computere
ac-adapterens output: 35 W
batteritype: Litium-ion-batteri, Litium-polymer-batteri
medfølgende tilbehør: Strømadapter
tilgængelige porte: USB-C