Apple MacBook Air 13.6" M4 16GB 256GB Starlight

4.9 (2 anmeldelser)

Oplev den elegante Apple MacBook Air med en imponerende M4-chip, der sikrer hurtig ydeevne og effektiv multitasking. Den 13,6-tommer Liquid Retina-skærm med True Tone fordyber dig i krystalklare billeder. Med 16GB RAM og 256GB SSD-lager er denne bærbare computer ideel til både arbejde og underholdning. Starlight-design og Wi-Fi 6E giver dig en stilfuld og lynhurtig forbindelsesoplevelse.

Apple MacBook Air 13.6" M4 16GB 256GB Starlight koster lige nu 7.786 kr. En stigning på 3,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 7.499 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 7.499 kr (18. april 2026) og 7.904 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 7.786 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple MacBook Air 13.6" | M4 | 16GB | 256GB | Starlight
7.786 kr
+ fri fragt
Total: 7.786 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple MacBook Air 13.6" 2560 x 1664 16GB 256GB Apple M4 8-core macOS Sequoia 15.0
7.904 kr
Total: 7.904 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Apple MacBook Air 13.6 16GB 256GB Apple M4 8-core Starlight
7.998 kr
+ fri fragt
Total: 7.998 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Macbook Air Stjerneskær Apple M4 16gb 256gb 13.6 tommer
7.999 kr
Total: 7.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Macbook Air Stjerneskær Apple M4 16gb 256gb 13.6 tommer
8.661 kr
Total: 8.661 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple MacBook Air 13.6 2560 x 1664 16GB 256GB Apple M4 8-core macOS Sequoia 15.0
9.149 kr
+ fri fragt
Total: 9.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Apple MacBook Air 13 M4, 10-core CPU, 8-core GPU, 16 GB, 256 GB, Starlight Silver
11.796 kr
Total: 11.796 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.5%

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Bærbare computere
ac-adapterens output: 35 W
batteritype: Litium-ion-batteri, Litium-polymer-batteri
medfølgende tilbehør: Strømadapter
tilgængelige porte: USB-C