Apple MacBook Air

Oplev ydeevne og stil med Apple MacBook Air 13.6". Denne bærbare computer har en kraftfuld M4 chip med 10-core CPU, 8-core GPU og 16GB RAM, hvilket sikrer glidende multitasking. Den spektakulære 13.6" Liquid Retina skærm med True Tone teknologi giver liv til dine billeder og videoer, mens dens lette design gør den perfekt til daglig brug.

Apple MacBook Air koster lige nu 7.904 kr. En stigning på 5,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 7.499 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 7.499 kr (18. april 2026) og 7.904 kr (07. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 7.904 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple MacBook Air 13.6" 2560 x 1664 16GB 256GB Apple M4 8-core macOS Sequoia 15.0
7.904 kr
Total: 7.904 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Macbook Air Himmelblå Apple M4 16gb 256gb 13.6 tommer
7.999 kr
Total: 7.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Macbook Air Himmelblå Apple M4 16gb 256gb 13.6 tommer
8.649 kr
Total: 8.649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Apple MacBook Air 13.6 16GB 256GB Apple M4 8-core Himmelblå
8.888 kr
+ fri fragt
Total: 8.888 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple MacBook Air 13.6" | M4 | 16GB | 256GB | Sky Blue
9.013 kr
+ fri fragt
Total: 9.013 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple MacBook Air 13.6 2560 x 1664 16GB 256GB Apple M4 8-core macOS Sequoia 15.0
9.779 kr
+ fri fragt
Total: 9.779 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Apple MacBook Air 13 M4 10-core CPU 8-core GPU 16 GB 256 GB Sky Blue
11.796 kr
Total: 11.796 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Bærbare computere