Apple Lightning to USB Cable 1m

Bedste pris
Stabil pris
89kr
469 krSPAR 81%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Apple Lightning til USB-kabel på 1 meter gør det nemt at oplade og synkronisere dine Apple-enheder. Forbind din enhed med computerens USB-port eller oplad direkte fra en stikkontakt ved hjælp af en Apple USB-strømforsyning. Perfekt til daglig brug, uanset om du er hjemme eller på farten.

Apple Lightning to USB Cable 1m koster lige nu 89 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 89 kr (17. april 2026) og 89 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 89 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple Lightning-kabel 1m Hvid
89 kr
Total: 89 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Apple USB-A til Lightning-kabel – 1 m
105 kr
Total: 105 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple Lightning to USB Cable 1m
179 kr
+ 39 kr fragt
Total: 218 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Lightning To Usb Cable 1m. Hvid
244 kr
Total: 244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Lightning To Usb Cable 1m. Hvid
256 kr
Total: 256 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Apple Lightning To Usb Cable
286 kr
+ 39 kr fragt
Total: 325 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple Lightning Cable 1 M White
469 kr
+ 39 kr fragt
Total: 508 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Hukommelses- og dataoverførselskabler