Apple Lightning til USB Kabel 2m

Bedste pris
Stabil pris
119kr
261 krSPAR 54%
hos Ultrashop
På lagerLaveste

Oplev stabil og hurtig opladning med Apples originale Lightning til USB kabel på 2 meter. Perfekt til daglig brug med iPhone og iPad, giver dette kabel både pålidelighed og fleksibilitet i opladningssituationen. Hold dit udstyr tilsluttet med et kabel, der kombinerer funktionalitet med Apples kendte kvalitet.

Apple Lightning til USB Kabel 2m koster lige nu 119 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 119 kr (17. april 2026) og 119 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 119 kr hos Ultrashop.

Sammenlign priser

Bedste pris
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple USB-A til Lightning kabel 2m
119 kr
+ 39 kr fragt
Total: 158 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Originalt Apple lightning opladekabel. MD819ZM/A. 2 m.
120 kr
+ 35 kr fragt
Total: 155 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
APPLE Apple Lightning to USB Cable 2 meter
152 kr
+ 49 kr fragt
Total: 201 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Apple USB til Lightning-kabel Hvid, 2 m
159 kr
+ 79 kr fragt
Total: 238 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple USB-A til Lightning kabel 2m
179 kr
Total: 179 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Originalt Apple Lightning USB kabel MD819ZM/A 2 m
189 kr
Total: 189 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Apple Lightning til USB 2 Meter
261 kr
+ 86 kr fragt
Total: 347 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Mobiltelefon tilbehør