Apple Lightning til 3,5 mm Jack Adapter

Bedste pris
Stabil pris
79kr
148 krSPAR 47%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Apple Lightning til 3,5 mm Jack Adapter er den ideelle løsning til at forbinde dine traditionelle høretelefoner med nyere Apple-enheder. Adapteren sikrer fremragende lydkvalitet og er kompatibel med alle Apple produkter med Lightning-indgang, så du nemt kan nyde musik og opkald med dine foretrukne hovedtelefoner.

Apple Lightning til 3,5 mm Jack Adapter koster lige nu 79 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 79 kr (16. april 2026) og 79 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 79 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple Lightning til 3.5mm Jack adapter
79 kr
Total: 79 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Apple lightning to minijack adapter
109 kr
+ 59 kr fragt
Total: 168 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Apple Lightning til 3,5 mm jack-mellemstik til hovedtelefoner
129 kr
+ 49 kr fragt
Total: 178 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple Lightning til 3.5mm Jack adapter
139 kr
+ 39 kr fragt
Total: 178 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Music2you favicon
Music2you
Apple MMX62ZM/A Original Lightning til 3.5 mm Hovedtelefon Adapter
139 kr
+ 49 kr fragt
Total: 188 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
APPLE Lightning To Jack Adaptor
148 kr
+ 49 kr fragt
Total: 197 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Kabler