Apple Lightning Digital AV Adapter

Bedste pris
Stabil pris
371kr
734 krSPAR 49%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Apple Lightning Digital AV Adapter gør det nemt at forbinde din iPhone, iPad eller iPod touch til et HDMI-kompatibelt display. Med understøttelse af Full HD 1080p-billede og 5.1 Dolby Digital lyd skaber den en levende oplevelse, når du streamer indhold eller laver præsentationer. Denne adapter er kompatibel med alle iOS-enheder med Lightning-stik.

Apple Lightning Digital AV Adapter koster lige nu 371 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 374 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 371 kr (01. april 2026) og 374 kr (22. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 371 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple Lightning Digital AV Adapter Lightning-kabel
371 kr
Total: 371 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple Lightning To HDMI Digital AV Adapter
374 kr
+ 39 kr fragt
Total: 413 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Apple Adapter Lightning til HDMI
399 kr
Total: 399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple Lightning Digital AV Adapter Lightning-kabel
489 kr
+ 39 kr fragt
Total: 528 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Apple Hdmi To Lightning Adapter, White
734 kr
+ 39 kr fragt
Total: 773 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Mobiltelefon tilbehør