Apple iPhone 15 Pro Max Clear Case

Bedste pris
Stabil pris
222kr
829 krSPAR 73%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Fremhæv det smukke design af din iPhone 15 Pro Max med dette klare Apple cover. Det lette og tynde etui er fremstillet af holdbart polycarbonat og tilbyder optimal stød- og ridsebeskyttelse. Med MagSafe-kompatibilitet er det nemt at oplade din enhed trådløst uden at fjerne coveret.

Apple iPhone 15 Pro Max Clear Case koster lige nu 222 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 10,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 247 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 222 kr (30. maj 2026) og 247 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 222 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple iPhone 15 Pro Max Clear Case with MagSafe
222 kr
+ 39 kr fragt
Total: 261 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Apple Transparent cover med MagSafe til iPhone 15 Pro Max
399 kr
Total: 399 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Apple iPhone 15 Pro Max genomskinligt fodral med MagSafe, transparent
459 kr
Total: 459 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple Iphone 15 Pro Max Case With
829 kr
+ fri fragt
Total: 829 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Mobiltelefon tilbehør