Apple iPhone 15 256GB

Oplev Apple iPhone 15 med en 6,1'' OLED-skærm, der leverer skarpe billeder og levende farver. Nyd den store 256GB opbevaringskapacitet til videoer og apps. Med dual-SIM funktionalitet og et avanceret kamerasystem kan du nemt fange og dele dine oplevelser.

Apple iPhone 15 256GB koster lige nu 5.699 kr. En stigning på 14,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.999 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.999 kr (13. april 2026) og 5.699 kr (18. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.699 kr hos Green Heroes.

Sammenlign priser

Bedste pris
Green Heroes favicon
Green Heroes
Apple iPhone 15 | 256GB | Black | Premium
5.699 kr
+ 50 kr fragt
Total: 5.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-5 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple iPhone 15 6,1" 256GB Sort
5.800 kr
Total: 5.800 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Apple iPhone 15 256GB Black
6.628 kr
Total: 6.628 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple iPhone 15 6,1 256GB Sort
7.079 kr
+ fri fragt
Total: 7.079 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Apple iPhone 15 256 GB Sort
8.699 kr
+ 69 kr fragt
Total: 8.768 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
iPhone 15 256GB Sort – Dynamic Island, 48MP kamera
10.479 kr
Total: 10.479 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Mobiltelefoner