Apple iPad Air M3

4.8 (7 anmeldelser)

Apple iPad Air M3 er udstyret med en 11" Liquid Retina-skærm, der leverer krystalklare billeder. Den kraftfulde M3-chip sikrer hurtig ydeevne, ideel til både arbejde og underholdning. Med 128GB lagerplads har du rigelig med plads til apps og medier. En slank og let design gør den til den perfekte følgesvend på farten.

Apple iPad Air M3 koster lige nu 5.199 kr. En stigning på 15,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.499 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.499 kr (10. juni 2026) og 5.199 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.199 kr hos Av-Cables DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Apple iPad Air 11" 128 GB Wifi Stjernelys
5.199 kr
Total: 5.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Ipad Air Wi-fi 8gb 11 tommer Apple M3 128gb Stjerneskær
5.249 kr
Total: 5.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Ipad Air Wi-fi 8gb 11 tommer Apple M3 128gb Stjerneskær
5.249 kr
Total: 5.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple 11-inch iPad Air M3 Wi-Fi 11" 128GB 8GB
5.334 kr
Total: 5.334 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple iPad Air M3 11" Wi-Fi 128GB Starlight
5.499 kr
+ fri fragt
Total: 5.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 15.6%

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tabletcomputere
batterilevetid: 10 timer
netværksforbindelse: 5G
ram: 3 GB, 8 GB
sprog/region: English