Apple iPad Air M3

4.8 (7 anmeldelser)

Apple iPad Air M3 er en let og bærbar tablet med en fantastisk 11-tommer Liquid Retina-skærm. Den kraftfulde M3-chip sikrer hurtig ydeevne, ideel til både arbejde og underholdning. Med 128 GB lagerplads kan du nemt opbevare dine apps og medier, mens de avancerede kameraer fanger skarpe billeder og videoer.

Apple iPad Air M3 koster lige nu 4.717 kr. En stigning på 19,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.953 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.953 kr (09. april 2026) og 4.717 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.717 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple 11-inch iPad Air M3 Wi-Fi 11" 128GB 8GB
4.717 kr
Total: 4.717 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Ipad Air Wi-fi 8gb 11 tommer Apple M3 128gb Blå
4.874 kr
Total: 4.874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple iPad Air M3 11" Wi-Fi 128GB Blue
4.999 kr
+ fri fragt
Total: 4.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Ipad Air Wi-fi 8gb 11 tommer Apple M3 128gb Blå
5.149 kr
Total: 5.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Apple iPad Air 11" 128 GB Wifi Blå
5.399 kr
Total: 5.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 12.1%

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tabletcomputere
batterilevetid: 10 timer
netværksforbindelse: 5G
ram: 3 GB, 8 GB
sprog/region: English