Apple iPad Air M3

4.8 (7 anmeldelser)

Apple iPad Air M3 kombinerer stilfuldt design med kraftfuld ydeevne. Den 11-tommer Liquid Retina-skærm sikrer skarpe billeder, mens M3-chip giver hurtig og problemfri brug. Med 128GB lagerplads kan du nemt opbevare dine apps, fotos og videoer. Perfekt til både arbejde og underholdning.

Apple iPad Air M3 koster lige nu 4.717 kr. En stigning på 9,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.299 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.299 kr (14. april 2026) og 4.717 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.717 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple 11-inch iPad Air M3 Wi-Fi 11" 128GB 8GB
4.717 kr
Total: 4.717 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Ipad Air Wi-fi 8gb 11 tommer Apple M3 128gb Grå
4.874 kr
Total: 4.874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple iPad Air M3 11" Wi-Fi 128GB Space Grey
4.999 kr
+ fri fragt
Total: 4.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Apple iPad Air 11" 128 GB Wifi Space Grey
5.199 kr
Total: 5.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Ipad Air Wi-fi 8gb 11 tommer Apple M3 128gb Grå
5.249 kr
Total: 5.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 8.8%

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tabletcomputere
batterilevetid: 10 timer
netværksforbindelse: 5G
ram: 3 GB, 8 GB
sprog/region: English