Apple iPad Air 11" (M4) 128GB Wifi Rumgrå

Apple iPad Air 11" (M4) 128GB Wifi Rumgrå kombinerer en kraftfuld Apple M4-chip med en 11-tommer Liquid Retina-skærm. Den har et 12 MP Center Stage-skærmkamera, iPadOS og understøtter blandt andet Apple Pencil Pro og Magic Keyboard. Velegnet til multitasking, studier, arbejde, spil og kreativt arbejde, og med Wifi 7 får du hurtig forbindelse.

Apple iPad Air 11" (M4) 128GB Wifi Rumgrå koster lige nu 6.499 kr. En stigning på 22,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 5.299 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.299 kr (09. maj 2026) og 6.499 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.499 kr hos Av-Cables DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Apple iPad Air 11" 128 GB Wifi Rumgrå
6.499 kr
Total: 6.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Ipad Air Wi-fi 12gb 11 tommer Apple M4 128gb Grå
6.515 kr
Total: 6.515 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple iPad Air M4 11" Wi-Fi 128GB Space Grey
6.799 kr
+ fri fragt
Total: 6.799 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tabletcomputere