Apple iPad Air 11" (M4) 128 GB Wifi

Apple iPad Air 11" (M4) 128 GB Wifi kombinerer en 11 tommer Liquid Retina-skærm med Apple M4-chip og 128 GB lagerplads. Den har et 12 MP Center Stage-kamera til videosamtaler, understøtter Apple Pencil Pro og Magic Keyboard, og leveres med iPadOS. Velegnet til multitasking, studier, arbejde og kreativt brug.

Apple iPad Air 11" (M4) 128 GB Wifi koster lige nu 6.499 kr. En stigning på 22,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 5.299 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.299 kr (09. maj 2026) og 6.499 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.499 kr hos Av-Cables DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Apple iPad Air 11" 128 GB Wifi Lilla
6.499 kr
Total: 6.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Ipad Air Wi-fi 12gb 11 tommer Apple M4 128gb Lilla
6.515 kr
Total: 6.515 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple iPad Air M4 11" Wi-Fi 128GB Purple
6.799 kr
+ fri fragt
Total: 6.799 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tabletcomputere