Apple iPad 11" Wi-Fi 256GB Silver

Apple iPad 11" Wi-Fi 256GB i sølv tilbyder en kraftfuld kombination af avanceret teknologi og elegant design. Udstyret med den nyeste A16-chip og en fantastisk 11" Liquid Retina-skærm, leverer denne tablet en lynhurtig og visuel oplevelse. Med 256 GB lagerplads er der rigelig plads til apps, medier og mere.

Apple iPad 11" Wi-Fi 256GB Silver koster lige nu 3.999 kr. En stigning på 5,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.805 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.805 kr (27. april 2026) og 3.999 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.999 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Ipad 11th Gen Wi-fi 11 tommer 256gb Sølv
3.999 kr
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple iPad A16 Wi-Fi 11" 256GB
4.653 kr
Total: 4.653 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Apple iPad A16 Wi-Fi 256 GB 11
4.681 kr
Total: 4.681 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Ipad 11th Gen Wi-fi 11 tommer Apple A16 256gb Sølv
4.759 kr
Total: 4.759 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Apple iPad 11” Wifi 256 GB Sølv
4.999 kr
Total: 4.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple iPad 11" Wi-Fi 256GB Silver
4.999 kr
+ fri fragt
Total: 4.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple iPad A16 Wi-Fi 11 256GB
5.389 kr
+ fri fragt
Total: 5.389 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.9%

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tabletcomputere