Apple iPad 11" Wi-Fi 256GB

Oplev enestående ydeevne med Apple iPad 11" udstyret med den kraftfulde A16-chip. Nyd den smukke Liquid Retina-skærm, der strækker sig fra kant til kant, og få glæde af hele 256GB lagerplads til alle dine behov. Med sine skarpe kameraer og stereohøjttalere er denne iPad ideel til både underholdning og produktivitet.

Apple iPad 11" Wi-Fi 256GB koster lige nu 3.999 kr. En stigning på 0,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.989 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.989 kr (11. april 2026) og 3.999 kr (11. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.999 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Ipad 11th Gen Wi-fi 11 tommer 256gb Blå
3.999 kr
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Apple iPad A16 Wi-Fi 256 GB 11
4.218 kr
Total: 4.218 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Ipad 11th Gen Wi-fi 11 tommer Apple A16 256gb Blå
4.759 kr
Total: 4.759 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Apple iPad 11” Wifi 256 GB Blå
4.999 kr
Total: 4.999 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple iPad 11" Wi-Fi 256GB Blue
4.999 kr
+ fri fragt
Total: 4.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tabletcomputere