Apple AirPods Pro 2nd Gen.

Bedste pris
Faldet 4.9%
1.600kr
2.189 krSPAR 27%
hos Salgsbutikken.dk
På lagerFri fragtLaveste

Apple AirPods Pro 2nd Gen. tilbyder en enestående lydoplevelse med aktiv støjreduktion og USB-C-opladning. De trådløse øretelefoner sidder behageligt i øret og er perfekte til både arbejde og fritid. Med MagSafe Charging Case får du nem opladning, mens den hvide finish giver et klassisk look.

Apple AirPods Pro 2nd Gen. koster lige nu 1.600 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 4,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.683 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.600 kr (03. juli 2026) og 1.683 kr (06. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.600 kr hos Salgsbutikken.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Apple AirPods Pro 2nd Gen. with MagSafe Charging Case White EU
1.600 kr
+ fri fragt
Total: 1.600 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple AirPods Pro 2. gen USB-C til USB-C
1.683 kr
Total: 1.683 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Apple AirPods Pro MTJV3ZM/A med MagSafe fodral
1.840 kr
Total: 1.840 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple AirPods Pro Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid
2.189 kr
+ fri fragt
Total: 2.189 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.9%

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Hovedtelefoner og headset