Apple AirPods Pro 1. gen

Apple AirPods Pro 1. gen kombinerer avanceret teknologi med elegant design. Nyd trådløs frihed, aktiv støjreduktion og en tilpasset pasform til enhver dag.

Apple AirPods Pro 1. gen koster lige nu 1.191 kr. En stigning på 2,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.161 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.161 kr (26. april 2026) og 1.224 kr (01. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.191 kr hos RedOffice Konpap.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Apple AirPods 3. gen.
1.191 kr
+ fri fragt
Total: 1.191 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Apple AirPods Pro with MagSafe Charging Case
1.568 kr
+ fri fragt
Total: 1.568 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple AirPods Pro 1. gen Lightning til USB-C
1.772 kr
Total: 1.772 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Apple AirPods Pro med Magsafe Case
2.007 kr
Total: 2.007 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple AirPods Pro 1. gen Lightning til USB-C
2.179 kr
+ fri fragt
Total: 2.179 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.6%

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Hovedtelefoner og headset