Apple AirPods Max

Bedste pris
Stabil pris
3.712kr
4.624 krSPAR 20%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Oplev hi-fi-lyd og komfort med Apple AirPods Max. Disse trådløse hovedtelefoner har aktiv støjreduktion og en specialbygget driver for ultralav forvrængning. Perfekt pasform fra hovedbøjle til ørepuder sikrer komfort under lange lytninger.

Apple AirPods Max koster lige nu 3.712 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 4.014 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.712 kr (11. maj 2026) og 4.014 kr (01. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.712 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple AirPods Max Trådløs Hovedtelefoner Blå
3.712 kr
Total: 3.712 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple AirPods Max USB-C Blue
3.883 kr
+ fri fragt
Total: 3.883 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
AirPods Max 2024 Blue MWW63DN/A
3.999 kr
+ fri fragt
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Airpods Max Stereo Blå
4.624 kr
Total: 4.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Airpods Max (2024) Blå
4.624 kr
Total: 4.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Hovedtelefoner og headset