Apple AirPods Max

Apple AirPods Max er over-ear-hovedtelefoner med en Apple-designet driver, der leverer højopløst hi-fi-lyd. Oplev fantastisk lydkvalitet og en skræddersyet pasform. Med tilpasset rumlig lyd og dynamisk hovedregistrering får du en fordybende lytteoplevelse.

Apple AirPods Max koster lige nu 3.832 kr. En stigning på 5,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.650 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.650 kr (15. juli 2026) og 4.083 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.832 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple AirPods Max USB-C Starlight
3.832 kr
+ fri fragt
Total: 3.832 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
AirPods Max 2024 Starlight MWW53DN/A
3.999 kr
+ fri fragt
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Apple Airpods Max Stjernelys
4.289 kr
Total: 4.289 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Airpods Max Stjerneskær
4.411 kr
Total: 4.411 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Airpods Max Stjerneskær
4.411 kr
Total: 4.411 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.4%

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Hovedtelefoner og headset