Apple AirPods 4

4.7 (24 anmeldelser)

Oplev lyd i topkvalitet med Apple AirPods 4, der kombinerer et nyt komfortabelt design med aktiv støjreduktion for uforstyrret lytning. Den avancerede H2-chip sikrer klarere opkald og en intuitiv interaktion med Siri, mens tilpasset rumlig lyd forbedrer din musikoplevelse. Med op til 30 timers afspilningstid og vand- og svedafvisende egenskaber er de perfekte til både hverdagsbrug og aktiv livsstil.

Apple AirPods 4 koster lige nu 1.390 kr. En stigning på 0,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.377 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.377 kr (16. april 2026) og 1.402 kr (22. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.390 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple AirPods 4 with Active Noise Cancellation
1.390 kr
+ fri fragt
Total: 1.390 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple AirPods 4. gen med Active Noise Cancellation
1.402 kr
Total: 1.402 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Apple AirPods 4 ANC
1.549 kr
Total: 1.549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
AirPods 4 med aktiv støjreduktion MXP93DN/A
1.599 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.648 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Airpods 4 Med Aktiv Støjreduktion Hvid
1.624 kr
Total: 1.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Airpods 4 Med Aktiv Støjreduktion Hvid
1.624 kr
Total: 1.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Apple AirPods 4 med Aktiv støjreduktion
1.782 kr
Total: 1.782 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple AirPods 4
2.439 kr
+ fri fragt
Total: 2.439 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Hovedtelefoner og headset
forbindelse: Trådløse
funktioner: Med genopladeligt batteri, Med lydstyrkeregulering på kablet, Med mikrofon, Med opladeretui, Støjeliminerende
hovedtelefonernes driverteknologi: Dynamisk
kabellængde: 0,9 m