Apple 30W USB-C-strømadapter

4.8 (1 anmeldelse)
Apple 30W USB-C-strømadapter
Bedste pris
Stabil pris
325kr
591 krSPAR 45%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Apple 30W USB-C-strømadapter giver hurtig og effektiv opladning både hjemme, på kontoret og på farten. Den er kompatibel med alle USB-C-enheder, men for optimal ydelse anbefales den til MacBook Air. Få glæde af hurtigopladningsfunktionen med udvalgte enheder.

Apple 30W USB-C-strømadapter koster lige nu 325 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 326 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 325 kr (13. april 2026) og 326 kr (19. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 325 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple Adapter 30Watt 1xUSB-C
325 kr
Total: 325 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Apple 30 W USB-C-strømadapter
329 kr
Total: 329 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple 30W USB-C Power Adapter
329 kr
+ 39 kr fragt
Total: 368 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Apple 30W USB-C-strømforsyning
363 kr
Total: 363 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple Adapter 30Watt 1xUSB-C
439 kr
+ 39 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Usb-c-strømforsyning Hvid
556 kr
Total: 556 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Usb-c-strømforsyning Hvid
556 kr
Total: 556 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Batteri-salg.dk favicon
Batteri-salg.dk
Apple 30w Usb-c Power Adapter
590 kr
+ 39 kr fragt
Total: 629 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cykel-lygter.dk favicon
Cykel-lygter.dk
Apple 30w Usb-c Power Adapter
590 kr
+ 39 kr fragt
Total: 629 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Apple 30w Usb-c Power Adapter
590 kr
+ 39 kr fragt
Total: 629 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Pande-lampe.dk favicon
Pande-lampe.dk
Apple 30w Usb-c Power Adapter
590 kr
+ 39 kr fragt
Total: 629 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Arbejdslamper.dk favicon
Arbejdslamper.dk
Apple 30w Usb-c Power Adapter
591 kr
+ 39 kr fragt
Total: 630 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Lommelygtesalg.dk favicon
Lommelygtesalg.dk
Apple 30w Usb-c Power Adapter
591 kr
+ 39 kr fragt
Total: 630 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Mobiltelefon tilbehør
farve: White
funktioner: Hurtigopladning