Apple 240W USB-C Charge Cable

Bedste pris
Stabil pris
153kr
579 krSPAR 74%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Apple 240W USB-C Charge Cable er det perfekte valg til hurtig og effektiv opladning. Med en længde på 2 meter giver dette kabel dig fleksibilitet til at placere dine enheder, hvor du vil, mens du nyder op til 240W strømforsyning.

Apple 240W USB-C Charge Cable koster lige nu 153 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 153 kr (17. april 2026) og 153 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 153 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple USB Type-C kabel 2m Hvid
153 kr
Total: 153 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Apple 240 W USB-C til USB-C-opladerkabel – 2 m
202 kr
Total: 202 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple 240W USB-C Charge Cable
269 kr
+ 39 kr fragt
Total: 308 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Apple 240w Usb-c Charge Cable 2m
503 kr
+ 39 kr fragt
Total: 542 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple Usb Cable 2 M Usb C White
579 kr
+ fri fragt
Total: 579 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Kabler