Apple 20W USB-C Power Adapter

Bedste pris
Stabil pris
159kr
234 krSPAR 32%
hos Boligcenter.dk
På lagerLaveste

Apple 20W USB-C Power Adapter leverer hurtig og effektiv opladning til dine USB-C-kompatible enheder. Den er perfekt til både hjemmet og på farten og anbefales især til iPad Pro-modeller. Opladeren er kompakt og stilfuld, hvilket gør den nem at tage med sig overalt.

Apple 20W USB-C Power Adapter koster lige nu 159 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 159 kr (22. marts 2026) og 159 kr (22. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 159 kr hos Boligcenter.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Apple MHJE3ZM/A USBC vægoplader 20 W Hvid
159 kr
+ 79 kr fragt
Total: 238 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple adapter 20Watt 1xUSB-C
169 kr
Total: 169 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Apple 20W USB-C strømadapter
190 kr
Total: 190 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Apple USB-C-strømforsyningen på 20 Watt
200 kr
+ 49 kr fragt
Total: 249 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Apple 20W USB-C power adapter
203 kr
+ 59 kr fragt
Total: 262 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple adapter 20Watt 1xUSB-C
219 kr
+ 39 kr fragt
Total: 258 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Original Apple USB-C oplader. MHJE3ZM/A. 20W.
220 kr
+ 35 kr fragt
Total: 255 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
APPLE Power Adapter 1xUSB-C 20W Original
234 kr
+ 49 kr fragt
Total: 283 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Mobiltelefon tilbehør