APC SMX48RMBP2U Smart-UPS X-Series

4.6 (10 anmeldelser)

APC SMX48RMBP2U er et fleksibelt eksternt batteripakke-design, der passer til både rack og tårn. Med 48V VRLA-batterier sikrer det kontinuerlig drift under udskiftning. Intelligent batteristyring forlænger levetiden, hvilket gør det ideelt til kritiske enheder.

APC SMX48RMBP2U Smart-UPS X-Series koster lige nu 8.183 kr. En stigning på 9,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 7.494 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 7.494 kr (16. april 2026) og 8.426 kr (07. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 8.183 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
APC SMX48RMBP2U Smart-UPS X-Series External Battery Pack
8.183 kr
+ fri fragt
Total: 8.183 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apc Smart-ups X 48v External Battery Pack Rack/tower
8.499 kr
Total: 8.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
UPS batteri APC SMX48RMBP2U sort/hvid, VRLA
8.699 kr
+ 309 kr fragt
Total: 9.008 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apc Smart-ups X 48v External Battery Pack Rack/tower
8.749 kr
Total: 8.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
APC Smart UPS/48XLBP Battery Pack
9.619 kr
+ fri fragt
Total: 9.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.3%

Specifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS batterier