APC BX950MI-GR

4.2 (136 anmeldelser)

APC BX950MI-GR er en interaktiv UPS designet til at beskytte dine elektroniske enheder mod strømsvigt og overspænding. Med en kapacitet på 950VA og fire Schuko-udtag, sikrer denne enhed stabil strømforsyning, så dit udstyr forbliver beskyttet. LED-indikatorer giver dig klar statusinformation.

APC BX950MI-GR koster lige nu 1.017 kr. En stigning på 9,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 927 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 927 kr (28. maj 2026) og 1.097 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.017 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
APC BX950MI-GR Back-UPS 950VA/520W
1.017 kr
+ fri fragt
Total: 1.017 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apc Bx950mi-gr Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,95 Kva 520 W 4 Ac Stikkontakt
1.124 kr
Total: 1.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
APC BX950MI-GR line-interaktiv UPS 950 VA / 520 W Schuko
1.129 kr
+ 119 kr fragt
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apc Bx950mi-gr Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,95 Kva 520 W 4 Ac Stikkontakt
1.149 kr
Total: 1.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
APC Back-UPS BX 950VA 230V AVR
1.549 kr
+ fri fragt
Total: 1.549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS-nødstrømsforsyning