APC BV650I-GR Easy UPS

4.8 (860 anmeldelser)
APC BV650I-GR Easy UPS
Bedste pris
Stabil pris
579kr
819 krSPAR 29%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

APC BV650I-GR Easy UPS er en pålidelig løsning for beskyttelse mod strømsvigt og spændingsspidser. Med en kapacitet på 650VA og Schuko stik, sikrer den kontinuerlig drift af dine elektroniske enheder.

APC BV650I-GR Easy UPS koster lige nu 579 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 12,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 663 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 579 kr (12. juni 2026) og 663 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 579 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
APC BV650I-GR Easy UPS 650VA/375W
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
APC BV650I-GR interaktiv UPS 650 VA / 375 W 4x Schuko
729 kr
+ 109 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apc Easy-ups Bv650i-gr Schuko
744 kr
Total: 744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apc Easy-ups Bv650i-gr Schuko
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
APC Back-UPS BV 650VA AVR
819 kr
+ fri fragt
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS-nødstrømsforsyning
funktioner: AVR
type: Line-interactive
watttal: 375 W