APC Back-UPS BX750MI-GR

4.5 (171 anmeldelser)

APC Back-UPS BX750MI-GR sikrer dine elektroniske enheder mod strømafbrydelser med en kapacitet på 750VA/410W. Udstyret med 4 Schuko-udgange og PowerChute-software, beskytter den mod overspænding og tillader sikker nedlukning af systemer. Ideel til hjemmebrug og mindre kontorer, hvor pålidelig strøm er afgørende.

APC Back-UPS BX750MI-GR koster lige nu 751 kr. En stigning på 4,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 722 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 722 kr (14. juli 2026) og 751 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 751 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
APC Back-UPS BX Series BX750MI-GR UPS 410Watt 750VA
751 kr
Total: 751 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apc Bx750mi-gr Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,75 Kva 410 W 4 Ac Stikkontakt
811 kr
Total: 811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apc Bx750mi-gr Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,75 Kva 410 W 4 Ac Stikkontakt
824 kr
Total: 824 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
APC BX750MI-GR Back-UPS 750VA/410W
835 kr
+ 39 kr fragt
Total: 874 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
APC BX750MI-GR interaktiv UPS 750 VA sort
879 kr
+ 119 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
APC Back-UPS BX750MI-GR UPS
1.015 kr
Total: 1.015 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
APC Back-UPS BX 750VA 230V Schuko
1.139 kr
+ fri fragt
Total: 1.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.0%

Specifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS-nødstrømsforsyning