APC Back-UPS BX500MI

4.4 (47 anmeldelser)

Beskyt dit udstyr med APC Back-UPS BX500MI. Denne pålidelige UPS giver 500VA strømkapacitet og inkluderer automatisk spændingsregulering (AVR) for at holde dine enheder kørende under strømafbrydelser.

APC Back-UPS BX500MI koster lige nu 648 kr. En stigning på 15,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 560 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 560 kr (05. maj 2026) og 674 kr (04. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 648 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
APC BX500MI Back-UPS 500VA/300W
648 kr
+ 39 kr fragt
Total: 687 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apc Back-ups Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,5 Kva 300 W 3 Ac Stikkontakt
686 kr
Total: 686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
APC Back-UPS 500VA 230V AVR line-interaktiv UPS
739 kr
+ 69 kr fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apc Back-ups Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,5 Kva 300 W 3 Ac Stikkontakt
744 kr
Total: 744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
APC Back-UPS BX Series BX500MI UPS 300Watt 500VA
769 kr
+ fri fragt
Total: 769 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS-nødstrømsforsyning