APC Back-UPS BE650G2

APC Back-UPS BE650G2 er en UPS med 650VA kapacitet og 400W udgangseffekt, der beskytter og holder dit udstyr kørende under strømafbrydelser. Enheden har otte Schuko-udtag, hvilket gør det nemt at tilslutte flere enheder, og en indbygget USB-port for ekstra bekvemmelighed. Velegnet til små servere, netværksenheder og arbejdsstationer, hvor pålidelig strømforsyning er vigtig.

APC Back-UPS BE650G2 koster lige nu 915 kr. En stigning på 3,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 888 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 888 kr (09. juni 2026) og 915 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 915 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
APC BE650G2-GR Easy UPS 650VA/400W
915 kr
+ 39 kr fragt
Total: 954 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
APC Back-UPS BE650G2 UPS 400Watt 650VA
931 kr
Total: 931 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apc Back-ups 650va 230v 1 Usb Charging Port Usv Ups-enhed Standby 0,65 Kva 400 W 8 Ac Stikkontakt
994 kr
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
APC Back-UPS 650VA 230V 1 USB charging port USV Vänteläge
1.085 kr
Total: 1.085 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
APC Back-UPS BE650G2 UPS 400Watt 650VA
1.169 kr
+ fri fragt
Total: 1.169 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS-nødstrømsforsyning