AOC U32U3CV

4.6 (23 anmeldelser)
AOC U32U3CV
Bedste pris
Stabil pris
3.748kr
5.019 krSPAR 25%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

AOC U32U3CV er en 32-tommers 4K skærm med Nano IPS-panel, der leverer skarpe detaljer og præcis farvegengivelse. Skærmen har en opløsning på 3840 x 2160 og understøtter DisplayHDR 400. Med tilslutningsmuligheder som HDMI, DisplayPort og USB-C er den velegnet til grafisk arbejde, multitasking og moderne arbejdsstationer. Indbyggede højtalere og USB-C-docking forenkler opsætningen.

AOC U32U3CV koster lige nu 3.748 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 3.824 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.748 kr (13. maj 2026) og 3.824 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.748 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
AOC U32U3CV 32" Nano IPS 3840 x 2160 HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
3.748 kr
Total: 3.748 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
32" AOC U32U3CV 3840x2160 60Hz
3.895 kr
+ fri fragt
Total: 3.895 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
AOC 32" 4K skærm U32U3CV
3.990 kr
Total: 3.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Aoc U32u3cv 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Nano Ips 16:9 60hz
3.999 kr
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
AOC U32U3CV 32 Nano IPS 3840 x 2160 HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
5.019 kr
+ fri fragt
Total: 5.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Computerskærme