AOC U27G4R

AOC U27G4R er en 27-tommer gamingskærm med 4K UHD-opløsning (3840 x 2160) og Fast IPS-panel. Skærmen understøtter op til 160Hz opdateringshastighed og har en hurtig responstid, hvilket gør den velegnet til både gaming og kreativt arbejde. Med HDMI og DisplayPort tilslutning samt et kontrastforhold på 1000:1 leverer den skarpe billeder og bred betragtningsvinkel. Designet er sort og rød.

AOC U27G4R koster lige nu 2.126 kr. En stigning på 10,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.924 kr. Vores prishistorik bygger på 75 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.924 kr (04. juli 2026) og 2.138 kr (10. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.126 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
AOC G4 U27G4R 27" Fast IPS 3840 x 2160 DisplayPort HDMI 320 Hz
2.126 kr
Total: 2.126 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" AOC U27G4R 3840x2160 160Hz
2.148 kr
+ fri fragt
Total: 2.148 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
AOC G4 U27G4R 27 Fast IPS 3840 x 2160 DisplayPort HDMI 320 Hz
2.739 kr
+ fri fragt
Total: 2.739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
AOC 27" 4K gamingskærm U27G4R
2.890 kr
Total: 2.890 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
AOC G4 U27G4R computerskærm 68,6 cm 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LED Sort, Rød
3.158 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.197 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Computerskærme