AOC U27E4CV

Bedste pris
Stabil pris
1.690kr
2.389 krSPAR 29%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

AOC U27E4CV er en 27-tommer 4K UHD skærm med IPS-panel, der leverer høj detaljegrad og større arbejdsområde. Skærmen har 400 nits maksimal lysstyrke, HDR og lokal dimming for forbedret kontrast. USB-C med DisplayPort alt-tilstand og 90 W strømforsyning gør det muligt at tilslutte og oplade enheder med ét kabel. Indbygget USB-hub, Ethernet og højttalere bidrager til et ryddeligt setup. Ergonomiske justeringsmuligheder understøtter fleksible arbejdsstationer.

AOC U27E4CV koster lige nu 1.690 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 11,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.919 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.690 kr (16. juli 2026) og 1.919 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.690 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
AOC U27E4CV 27" IPS 3840 x 2160 HDMI DisplayPort 60Hz
1.690 kr
Total: 1.690 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" AOC U27E4CV 3840x2160 60Hz
1.731 kr
+ fri fragt
Total: 1.731 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Aoc U27e4cv 27 tommer 3840 × 2160pixels Ips 16:9 60hz
1.936 kr
Total: 1.936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
AOC 27" 4K skærm U27E4CV
1.990 kr
Total: 1.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
AOC U27E4CV 27 IPS 3840 x 2160 HDMI DisplayPort 60Hz
2.389 kr
+ fri fragt
Total: 2.389 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Computerskærme