AOC Q27G4ZDR
AOC Q27G4ZDR
+ FRI FRAGT
På lager
Steget 5.0%
AOC Gaming Q27G4ZDR - G4 Series - OLED-monitor - gaming - 27" (26.5" til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 240 Hz - HDR10 - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - sort, rød
Anmeldelser
Sammenlign priser
Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
AOC G4 Q27G4ZDR 26.5" OLED 2560 x 1440 HDMI DisplayPort 240 Hz
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
26.5" AOC Q27G4ZDR 2560x1440 240Hz
+ fri fragt
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
AOC 27" gamingskærm Q27G4ZDR
Leveringstid: 1-2 dage
Ultrashop favicon
Ultrashop
Prishistorik
Steget 5.0%