AOC Q27G4SDR
Laveste pris nogensinde
AOC Q27G4SDR
+ FRI FRAGT
På lager
Stabil pris
AOC Gaming Q27G4SDR - G4 Series - OLED-monitor - gaming - 27" (26.5" til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 360 Hz - 1000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - sort, rød
Anmeldelser
Sammenlign priser
Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
AOC Gaming Q27G4SDR 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 360Hz
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
AOC 27" gamingskærm Q27G4SDR
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
AOC Gaming Q27G4SDR 27 2560 x 1440 HDMI DisplayPort 360Hz