AOC Q27G42ZE
4.7 (614 anmeldelser)
AOC Q27G42ZE
+ FRI FRAGT
På lager
Steget 30.0%
Ekstrem hastighed og præcision til e-sportAOC Q27G42ZE er en 27" QHD gaming-skærm med Fast IPS-panel, der leverer enestående billedkvalitet og lynhurtig respons. Med en opdateringshastighed på hele 240Hz – og mulighed for overclocking til 260Hz – samt 0,3 ms MPRT og 1 ms GtG responstid, får du en skærm, der er skabt til konkurrencepræget gaming.
Sammenlign priser
Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
AOC G4 Q27G42ZE 27 Fast IPS 2560 x 1440 HDMI 260 Hz
+ fri fragt
Proshop.dk
27" AOC Q27G42ZE 2560x1440 240Hz
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
AOC 27" gamingskärm Q27G42ZE
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Prishistorik
Steget 30.0%