AOC Q27E4U

AOC Q27E4U er en 27-tommer IPS-skærm med QHD-opløsning på 2560x1440, som giver mere arbejdsplads og skarpe detaljer. Skærmen har 120 Hz opdateringshastighed, 4 ms grå-til-grå-respons og Adaptive Sync, der reducerer bevægelsesslør. HDR med lokal dimming og 350 cd/m² typisk lysstyrke forbedrer kontrasten. Den har et aftageligt, højdejusterbart stativ med pivot, tilt og drejning samt indbyggede 2x4 W-højttalere, Ethernet og fire USB-porte.

AOC Q27E4U koster lige nu 1.290 kr. En stigning på 7,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.204 kr. Vores prishistorik bygger på 75 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.204 kr (19. maj 2026) og 1.290 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.290 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
AOC 27" skærm Q27E4U
1.290 kr
Total: 1.290 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" AOC Q27E4U 2560x1440 120Hz
1.290 kr
+ fri fragt
Total: 1.290 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Aoc Q27e4u 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 120hz
1.436 kr
Total: 1.436 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
AOC E4 Q27E4U 27 IPS 2560 x 1440 HDMI 120 Hz
2.019 kr
+ fri fragt
Total: 2.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Computerskærme