AOC Q27E4CV

AOC Q27E4CV er en 27" IPS-skærm med QHD-opløsning på 2560 x 1440, der giver ekstra skrivebordsplads. Skærmen har 120 Hz opdateringsfrekvens og 4 ms responstid for flydende bevægelser. Med indbygget USB-C-docking, DisplayPort Alt Mode, Ethernet og 90 W Power Delivery er den velegnet til effektiv daglig produktivitet. Ergonomisk stativ med højdejustering, pivot og VESA-beslag.

AOC Q27E4CV koster lige nu 1.499 kr. En stigning på 4,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.434 kr. Vores prishistorik bygger på 76 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.434 kr (09. maj 2026) og 1.624 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.499 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Aoc Q27e4cv 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 120hz
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" AOC Q27E4CV 2560x1440 120Hz
1.721 kr
+ fri fragt
Total: 1.721 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
AOC 27" skærm Q27E4CV
1.790 kr
Total: 1.790 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
AOC Q27E4CV 27 IPS 2560 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 120Hz
2.429 kr
+ fri fragt
Total: 2.429 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Computerskærme