AOC Q27E3UMF

5.0 (4 anmeldelser)
AOC Q27E3UMF
Bedste pris
Stabil pris
1.099kr
2.199 krSPAR 50%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

AOC Q27E3UMF er en 27-tommer skærm, der leverer en enestående visuel oplevelse med sin QHD-opløsning på 2560 x 1440. Skærmen byder på strålende lysstyrke og reducerer øjenbelastning med Low Blue Mode og flimmerfri teknologi, ideel til både hjemmebrug og kontorarbejde. Med flere tilslutningsmuligheder som HDMI og DisplayPort, sikrer den nem opsætning.

AOC Q27E3UMF koster lige nu 1.099 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.099 kr (16. april 2026) og 1.099 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.099 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Aoc Q27e3umf 27 tommer 2560 × 1440pixels Va 16:9 75hz
1.099 kr
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
AOC Essential-line Q27E3UMF 27" VA 2560 x 1440 HDMI DisplayPort 75Hz
1.123 kr
Total: 1.123 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
AOC 27" skærm Q27E3UMF
1.195 kr
Total: 1.195 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" AOC Q27E3UMF 2560x1440 75Hz
1.317 kr
+ fri fragt
Total: 1.317 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Aoc Q27e3umf 27 tommer 2560 × 1440pixels Va 16:9 75hz
1.549 kr
Total: 1.549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
AOC Computer Monitor 68.6 Cm
2.199 kr
+ fri fragt
Total: 2.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Computerskærme