AOC Pro-line Q27P3CV

AOC Pro-line Q27P3CV er en alsidig 27" skærm, der leverer skarpe, detaljerede billeder med sin QHD opløsning på 2560 x 1440. Med et IPS-panel får du brede betragtningsvinkler og konsistent farvegengivelse, hvilket gør den ideel til både kontorarbejde og kreative projekter. USB-C tilslutning med 65W strømforsyning gør det nemt at forbinde og oplade dine enheder. Indbyggede højttalere giver en komplet multimedieoplevelse.

AOC Pro-line Q27P3CV koster lige nu 1.587 kr. En stigning på 1,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.562 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.562 kr (12. maj 2026) og 1.587 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.587 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
AOC Pro-line Q27P3CV 27" IPS 2560 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 75Hz
1.587 kr
Total: 1.587 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
AOC Pro-line Q27P3CV 27 2560 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 75Hz Dockingskærm
1.677 kr
Total: 1.677 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
AOC 27" skærm Q27P3CV
1.798 kr
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" AOC Q27P3CV 2560x1440 75Hz
2.134 kr
+ fri fragt
Total: 2.134 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Aoc Q27p3cv 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 100hz
2.411 kr
Total: 2.411 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
AOC Q27P3CV 27IN IPS 2560X1440
3.289 kr
+ fri fragt
Total: 3.289 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Computerskærme